אוניברסיטת בן גוריון - אתר סטודנטים
בוקר טוב אורח/ת. עדיין לא רשום ? להרשמה לחץ כאן | שכחת את הפרטים ?
יצירת קבוצה חדשה!
אתר הסטודנטים > מחירי הדירות -> רחוב ארלוזורוב, באר שבע

מחירי השכרת הדירות האמיתיים וחוות דעת אודות דירות בבאר שבע

שימו לב, זה לא לוח דירות להשכרה אלא מייצג מחירי דירות אמיתיים וחוות דעת על דירות שהושכרו בפועל על ידי הסטודנטים.
תודה לכל הסטודנטים שתרמו למאגר!
להוספת מחיר וחוות דעת על דירה ליחצו כאן
סינון על פי אזור: או שם רחוב:
שנהאזורחדריםכתובתמחירדרוג דירההצג פרטים
2013שכונה ג'2ארלוזורוב 24 דירה 22050הדירה קטנה מאוד מאוד מאוד, אומנם חד...הצג פרטים
קומה: קרקע ריהוט: חלקי מזגן: יש חצר: יש מעלית: - חניה: - סורגים: יש גודל: 35 מ"ר
דרוג דירה
הדירה קטנה מאוד מאוד מאוד, אומנם חדשה ומשופצת אבל אין בה ריהוט הכרחי כגון סלון, מיקרוגל, מכונת כביסה או תנור. (השארנו כמה דברים כשברחנו מהדירה, כדי שמישהו כבר יסכים לקחת אותה במקומנו)
דרוג סביבה
ליד יחידת הדיור יש זוג נחמד מאוד ושקט מצד שמאל, אך מצד ימין זה אינו בית אלא חצר של 4 משפחות שיושבות שם כל היום, צורחים, צועקים, רבים, לא פעם הם רבו איתנו וקיללו אותנו, זרקו דברים לחצר שלנו (על אף שמגודרת בחצר) והצליחו להעיר אותנו עם הרעש שלהם מהחצר כשאנחנו בחדר השינה עם דלת סגורה! את כל הזבל שלהם זורקים ברחוב, שזה מול השער לכניסה של היחידת דיור שלנו. בקיצור, אני כבר כמה וכמה שנים בבאר שבע ומעולם לא נתקלתי בכאלה שכנים נוראיים. זה ממש מטרד. אה, ואי אפשר להחנות מול הבית כי זאת החנייה של המשאית של השכנים הנוראיים. מאיתנו הם ביקשו יפה לא להחנות אבל ממישהו שהחנה שם סתם במהלך היום הם ביקשו הרבה פחות יפה
דרוג בעל בית

יהודית \ שלום
נראים נחמדים אבל במציאות הם פשוט נוראיים! חמדניים, שקרנים, מסתירים את האמת, פשוט מעוותים את האמת לחלוטין. כששאלנו אותם על השכנים סיפרו שהסביבה סטודנטיאלית והכל טוב ויפה, כשהגענו למצב שהשכנים צועקים עלינו ומאיימים עלינו בגלל שהכלב נבח וזה הפריע להם, לבעלת הדירה זה לא הזיז והיא לא הייתה מוכנה לשבור את החוזה, רק במידה ונמצא דיירים חלופיים. הראנו את הדירה במשך חודש ואף אחד לא לקח כי הם ראו מה הולך מחוץ לדלת ושמעו את השכנים האלה. וכשאנחנו באנו לראות את הדירה לא היו דיירים בדירה שיספרו לנו את האמת על השכנים והכל היה נקי ומצוחצח. היא ניקתה וסידרה לפני כדי שלא נראה מה הולך שם באמת. אחרי שלושה ימים בדירה התקשרנו אליה וניסינו לצאת מהחוזה אבל לה זה פשוט לא הזיז! שלושה ימים!!

הם לא הסכימו לשחרר אותנו מהחוזה גם כשעברנו מהדירה, כי פחדנו בגלל שהם היו מחכים לנו ברחוב כשאנחנו חוזרים וצועקים ומקללים אותנו.
סופסוף מצאנו מי שיחליף אותנו בחוזה (והם כבר נכנסו ב1.10) אבל במחיר של הורדת השכר דירה ואנחנו משלמים מכיסנו את ההפרש. שילמנו לה שלושה חודשים מראש והיא עדיין לא החזירה לנו את החודשיים שמגיעים לנו ועוד יש להם את החוצפה לדרוש מאיתנו לשלם עבור הפרסום של הדירה! לא מספיק שאני משלמת להם בשביל לצאת מהדירה הם רוצים גם את ה200 שח על הפרסום?!?! בקיצור בעלי דירה חצופים, חמדנים ושקרנים!

כל הפרטים כאן מובילים אותם אלינו אם הם יחליטו להתעמת, אבל לא אכפת לי, כדאי שאנשים ידעו את האמת על הדירה הזו ועל בעלי הדירה!
הצג את כל הדירות ברחוב ארלוזורוב
X סגור


לפניות כלליות בנושא האתר - לחצו כאן.
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון. תקנון המערכת.
אין להעתיק או לפרסם בכל דרך שהיא חומר המופיע במאגר. 
דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים באר שבע | עבודה בחו"ל