אוניברסיטת בן גוריון - אתר סטודנטים
בוקר טוב אורח/ת. עדיין לא רשום ? להרשמה לחץ כאן | שכחת את הפרטים ?
יצירת קבוצה חדשה!
אתר הסטודנטים > מחירי הדירות -> רחוב יהודה הלוי, באר שבע

מחירי השכרת הדירות האמיתיים וחוות דעת אודות דירות בבאר שבע

שימו לב, זה לא לוח דירות להשכרה אלא מייצג מחירי דירות אמיתיים וחוות דעת על דירות שהושכרו בפועל על ידי הסטודנטים.
תודה לכל הסטודנטים שתרמו למאגר!
להוספת מחיר וחוות דעת על דירה ליחצו כאן
סינון על פי אזור: או שם רחוב:
שנהאזורחדריםכתובתמחירדרוג דירההצג פרטים
2010שכונה ד'3יהודה הלוי 50 דירה 792200הריהוט היחידי שיש בה הוא ארון בגדים...הצג פרטים
קומה: 14 ריהוט: חלקי מזגן: יש חצר: - מעלית: יש חניה: יש סורגים: - גודל: 90 מ"ר
דרוג דירה
הריהוט היחידי שיש בה הוא ארון בגדים אחד וארון שירות במטבח, אין אפילו ריהוט במטבח.
יש 2 שירותים, ומרפסת גדולה שכיף לשבת בה אפילו בקיץ.יש 2 מזגנים אחד בסלון ואחד בחדר שינה. המחיר היה אחרי מיקוח (לפני זה היה 2300) ורק לשם ההשוואה שנה לפני על דירה דומה בבניין ממול שילמתי 1600 ש"ח במשך 3 שנים. הדירה חדשה -7-8 שנים, וסיידנו אותה כשעברנו אליה לפני שנה (לא שזה עיניין את בעל הדירה עשינו את זה על דעת עצמיינו)
דרוג סביבה
יש בבניין 3 מעליות - כולל מעלית שירות, שמתוחזקות הייטב, יש ניקיון כל שבוע. ישנן 2 בעיות הראשונה הייתה בעיית נזילת מים בבניין וחייבו את כל הדירים מהעירייה בסכומים מטורפים אבל בסוף זה טופל ואפילו הוחזר לנו חלק מהכסף.הבעיה השכנה היא הילדים של הבניין שכל הזמן יושבים בחדר מדרגות ועושים רעש וליכלוך ולמרות שהעירו להם הם ממשיכים לעשות נזקים בבנין (כמו לשבור מראה בחדר מדרגות, ליכלוך, ולהרוס את האינטרקום)
דרוג בעל בית

הוא בסדר לא יותר מידי אכפת לו ממשהו לטוב ולרע הוא לא היה פה מתחילת השנה ולא הפריע, מצד שני לא עיניינה אותו הדירה כשעברנו אליה והיא הייתה במצב מאד מלוכלך ומוזנחת מהרבה מאד סטודנטים שהיו פה בשנים האחרונות, וחבל כי זו דירה חדשה -סה"כ 7-8 שנים אם הרבה פוטנציאל אבל זה פשוט לא מעניין אותו אנחנו השקענו בה הרבה והיא דירה מהממת עכשיו
הצג את כל הדירות ברחוב יהודה הלוי
X סגור
2010שכונה ד'3יהודה הלוי 34 דירה 121800דירה במצב סביר. מטבח קטנטן, ארונות ...הצג פרטים
קומה: 2 ריהוט: חלקי מזגן: יש חצר: - מעלית: - חניה: יש סורגים: - גודל: 65 מ"ר
דרוג דירה
דירה במצב סביר. מטבח קטנטן, ארונות גדולים בחדרים אם כי מלאי טרמיטים, צנרת ישנה (מים חומים), מנעול דלת חיצונית לא תקין, מזגן חלש.
כיווני אויר טובים, מרפסת קטנה שמתלכלכת במהירות, מקלחת מתקלפת ואין אפשרות העברת מכונת כביסה דרך הדלת שלה (היתה במטבח עם חיבור לברז), תנור בישול שעובד רק על טורבו, תריסים שבורים.
דרוג סביבה
ילדים בכו בחדר המדרגות, ריחות בישול חזקים ומנגל בחדר המדרגות מדי פעם, ריח עשן חזק בחדר המדרגות שעבר מתחת לדלת הכניסה. מיקום יחסית טוב - קרוב לירקן ולסופר בגילת, אבל לא ממש לגור בהארד קור שכונה ד'.
דרוג בעל בית

שלומי שוחט
לקח את הזמן בטיפול בבעיות בדירה (על אף הכתוב בחוזה). פתרונות חאפרים - תיקן בעצמו או עם חבר שעשו את המצב יותר גרוע. לא אדיב, מתקשר בשעות לא נוחות והתראות מעכשיו לעכשיו ובסוף לא מגיע.
הצג את כל הדירות ברחוב יהודה הלוי
X סגור
2009שכונה ד'3יהודה הלוי 48 דירה 861600הדירה במצב די טוב לא גרו שם הרבה אנ...הצג פרטים
קומה: 15 ריהוט: חלקי מזגן: יש חצר: - מעלית: יש חניה: יש סורגים: - גודל: 90 מ"ר
דרוג דירה
הדירה במצב די טוב לא גרו שם הרבה אנשים לפנינו וגם אנחנו הייינו שם 3 שנים, יש 2 שרותים ואמבטיה. המטבח קצת קטן אבל זה סטנדרט בבניין. יש בדירה שולחן פינת אוכל עם כיסאות ושולחן ומדפים בחדר עבודה ומיטה בחדר שינה. הבעל דירה אפילו סגר את המרפסת מפני יונים עבורינומכיוון שביקשנו.
דרוג סביבה
האיזור של הבניינים בסדר לא עמוק באיזורים הלא מוצלחים של שכונה ד', ליד הפארק. בבניין הרבה ילדים שעושים רעש ונזקים בחדר מדרגות, אבל מעבר לכך אחלה בניין מתוחזק עם 3 מעליות.
דרוג בעל בית

אלן
הוגן, מתקן כל בעיה כשצריך, לא מציק, היה גמיש איתנו בתאריכים בחוזה, גרנו אצלו 3 שנים בדירה מאד מרוצים.
הצג את כל הדירות ברחוב יהודה הלוי
X סגור
2011שכונה ד'4.5יהודה הלוי 50 דירה 953000המחיר ל2009-2010 היה 2625, בסוף השנ...הצג פרטים
קומה: 16 ריהוט: ללא מזגן: יש חצר: - מעלית: יש חניה: יש סורגים: - גודל: 120 מ"ר
דרוג דירה
המחיר ל2009-2010 היה 2625, בסוף השנה רצו בעלי הדירה להעלות ל2900 למרות שלא היה שום שינוי, ובשביל להכניס מזגנים רצו לקחת עוד כסף מעבר להעלאה. הגענו להסכם שנקנה ונתקין מזגנים על חשבוננו בשלושת החדרים, מבלי שהמחיר יעלה כלל. אנחנו שיקללנו את זה כך שעם ההוספה של המזגנים יצא 1000 לחודש לשותף. (לפני כן היה 875). הדירה במצב מצוין, יש מרפסת אדירה, הבניין חדש מאוד ביחס לאזור (10 שנים בערך), אין בדירה שום ריהוט פרט לשני ארונות קיר.
דרוג סביבה
הבניין חדש, 3 מעליות, חנייה, וועד הבית 175 לחודש, השכנים בסדר, הרבה משפחות בעיקר. דקה הליכה ממרכז גילת (ירקן, סופר, כל מה שצריך)
דרוג בעל בית

בגלל שהבניין חדש לא היה צורך בהרבה תיקונים, ואי לכך אינטראקציה מינימלית במהלך השנתיים שגרתי בדירה. כשהייתה בעיה של בלאי במחמם המים החשמלי, בעלת הדירה ניסתה להפיל את האשמה עלינו
הצג את כל הדירות ברחוב יהודה הלוי
X סגור


לפניות כלליות בנושא האתר - לחצו כאן.
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון. תקנון המערכת.
אין להעתיק או לפרסם בכל דרך שהיא חומר המופיע במאגר. 
דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים באר שבע | עבודה בחו"ל