אוניברסיטת בן גוריון - אתר סטודנטים
בוקר טוב אורח/ת. עדיין לא רשום ? להרשמה לחץ כאן | שכחת את הפרטים ?
יצירת קבוצה חדשה!
אתר הסטודנטים > מחירי הדירות -> רחוב סנהדרין, באר שבע

מחירי השכרת הדירות האמיתיים וחוות דעת אודות דירות בבאר שבע

שימו לב, זה לא לוח דירות להשכרה אלא מייצג מחירי דירות אמיתיים וחוות דעת על דירות שהושכרו בפועל על ידי הסטודנטים.
תודה לכל הסטודנטים שתרמו למאגר!
להוספת מחיר וחוות דעת על דירה ליחצו כאן
סינון על פי אזור: או שם רחוב:
שנהאזורחדריםכתובתמחירדרוג דירההצג פרטים
2011שכונה ד'2.5סנהדרין 12 דירה 152200הדירה משופצת, ריהוט חלקי כאשר הדייר...הצג פרטים
קומה: 4 ריהוט: חלקי מזגן: יש חצר: - מעלית: - חניה: - סורגים: -
דרוג דירה
הדירה משופצת, ריהוט חלקי כאשר הדיירים הקודמים (משפחה מ-רהט) ממש "הסריחו" אותם. מקרר ישן ומלוכלך, ספות ומיטות מזוהמות. לדעתי המחיר מופקע (כמו רוה המחירים כיום) המחיר האמיתי צריך להיות עד 1700 ש"ח
דרוג סביבה
חדר המדרגות סביר, מרכז אורן די קרוב אבל הדירה רחוקה כרבע שעה עד 20 דקות מהאוניברסיטה. ומבודדת ממקומות הבילוי הסטודנטיאלים.
דרוג בעל בית

חמודים
הצג את כל הדירות ברחוב סנהדרין
X סגור
2011שכונה ד'3סנהדרין 166 דירה 101000דירה גרועה!!! מעט מאוד שקעים יש בדי...הצג פרטים
קומה: 3 ריהוט: חלקי מזגן: - חצר: - מעלית: - חניה: יש סורגים: יש גודל: 71 מ"ר
דרוג דירה
דירה גרועה!!! מעט מאוד שקעים יש בדירה: שקע אחד בסלון, שקע אחד בחדר שינה אחד, בחדר שינה השני אין שקעים בכלל, 3 שקעים במטבח, 2 שקעים בפינת אוכל. קרמיקה של האסלה מבפנים כבר בצבע חום ונוזלת מעט. טריסים שבורים. חדר אמבטיה ללא קרמיקה על הקירות, ולכן הקירות מתחילים להתפורר. הדירה מרוהטת חלקית, אבל עדיף שלא תיהיה מרוהטת בכלל, כי כל הריהוט מאוד ישן ומתפרק. הדירה נמצאת בקומה האחרונה וציםוי של הגג, הוא כנראה זפת, ולכן השמש גורמת לך להרגיש בדירה כמו בסאונה. לא להתקרב לדירה הזאת.
דרוג סביבה
בית ישן, חדר מדרגות מטונף, שכנים מגעילים, קומה מתחת יש משפחה שמפעילה מוזיקה כמעט כל יום ב-7 בבוקר בעצמה מלאה. אין תאורה כללית בחדר מדרגות, כל אחד מפעיל תאורה של הדלת כניסה לדירה לעצמו. מתחת לבית כל הקרקע מלאה בחרא של יונים.
דרוג בעל בית

חנה, דני
בעלי הדירה מתנסים להתנער מאחריות כלשהי על בעיות שיש בדירה. כשנכנסנו לדירה, זרם המים הקרים בחדר אמבטיה היה מאוד חלש, ולכן היה קשה מאוד להתקלח בקיץ. רדפנו אחרי בעלי הדירה במשך חצי שיתקנו את הצנרת. בגלל שכר דירה הנמוך, הצענו לבעל הדירה עסקה, מחתום על חוזה של 3 שנים נוספות עם המחיר הזה, אנחנו נטפח את הדירה ונתקין מזגנים, ואז כשנעזוב תיהיה לו דירה נורמאלית. בעל הדירה הודיעה לנו שהוא לא רוצה להמשיך עם המחיר הזה, כי אנחנו הכרחנו אותם לתקן בעיות (צנרת) ולכן הוא רוצה להעלות את שכר הדירה ל-1600 ש"ח. הוא פשוט חי בסרט.
הצג את כל הדירות ברחוב סנהדרין
X סגור
2012שכונה ד'3.5סנהדרין 15 דירה 152400הצג פרטים
קומה: 2 ריהוט: מלא מזגן: יש חצר: - מעלית: - חניה: - סורגים: יש גודל: 80 מ"ר
דרוג דירה

דרוג סביבה

דרוג בעל בית

054-5967056
הצג את כל הדירות ברחוב סנהדרין
X סגור
2011שכונה ד'3.5סנהדרין 62 דירה 130הדירה בחינם- כחלק מפרוייקט הדירות ה...הצג פרטים
קומה: 3 ריהוט: חלקי מזגן: יש חצר: - מעלית: - חניה: - סורגים: יש
דרוג דירה
הדירה בחינם- כחלק מפרוייקט הדירות הפתוחות.כמו כן לא משלמים על מים וארנונה ומקבלים חופשי-סמסטריאלי באוטובוסים. בתמורה- כ7 שעות פעילות קהילתית בשכונה (חוג לילדים/בנינוער/מבוגרים). (לא הרבה כפי שזה נשמע). לפעמים החוגים צריכים להיערך בדירה שלכם! תשלום החשמל נעשה בשכ"ל וחשבון הגז מגיע לדירה. חדר לכל שותף וחדר נוסף גדול יותר עם מרפסת קטנה שרק בו יש מזגן! מתפקד כסלון. יש מקום לפינת אוכל.המטבח די קטן אבל מספק. מקבלים כיריים גז, מקרר, מיטות יחיד, שולחנות, כסאות, ארונות שתי דלתות ויש ספה אחת ומיטת יחיד-ספה, שולחן קפה שהושארו מדיירים קודמים. בכל חדר שקע חשמל אחד, לחץ המים במקלחת נמוך, סורגים על כל החלונות ורשתות יונים. ניתן לקבל צבע מהרכזים בשביל לצבוע את הדירה בתחילת שנה. אם יש קילופים או חורים- לדווח על תקלה והאונ' תתקן. ניתן לאמץ בע"ח עם הסכמה מהשותף השני. יש אפשרות בחירה עם מי לגור. הדירה בקומה אחרונה- קר בחורף. בקיץ מאווררת טוב.
דרוג סביבה
חדר מדרגות בלי אור (אבל בדרך כלל השכנים מדליקים בעצמם). אין סטודנטים בבניין. קומה אחרונה שתי דירות מושכרות ואחת לא שייכת לאף אחד. קצת מוזר אבל מאוד שקט. השכנים מאוד שקטים, שלושה זקנים, מספר משפחות. 25 דקות הליכה מבניין 26 באוניברסיטה. ספרתי :).קו 7,25,26 מול הבניין (עם נסיעות חינם). מכולת ליד הבית. הדירה מול בית אבות. רוב האנשים ברחוב זקנים, הוטרדתי הרבה יותר ליד מרכז אורן מאשר בסנהדרין, אז אין מה לחשוש (למרות השם הרע שיצא לרחוב). פארק ממש גדול ונחמד עם דשא מול הבית (חשוך בערב, אבל בצהריים עשינו שם פיקניקים לתפארת)
דרוג בעל בית

אונ' בן גוריון
הגון ואדיב. (אלא אם כן אתם מבריזים מפעילות ואז נו-נו-נו:)). אם יש תקלה- מדווחים ותתוקן על פי סדר חשיבות. לדוגמא- מזגן שלא עבד תיקנו יום למחרת. ריסוס נגד נמלים בוצע באותו השבוע. לאחזקה של האוניברסיטה יש את המפתח לדירה. אז אם אתם לא רוצים שיבואו לתקן כשאתם לא נמצאים, תודיעו מראש. סך הכל הם נכנסו מספר פעמים לתקן בלי שהיינו שם והם השאירו מסודר ולא נעלם כלום. זה אנשים מקצועיים שעובדים שנים רבות עם האוניברסיטה. לפרטים- היחידה למעורבות חברתית באתר של האוניברסיטה
הצג את כל הדירות ברחוב סנהדרין
X סגור


לפניות כלליות בנושא האתר - לחצו כאן.
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון. תקנון המערכת.
אין להעתיק או לפרסם בכל דרך שהיא חומר המופיע במאגר. 
דירות להשכרה בבאר שבע | שותפים באר שבע | עבודה בחו"ל